Machinefabriek van der Cruijsen B.V.


[De hyperlinkbalkfunctie is niet beschikbaar in dit web] Contact us

 

    Machinefabriek van der Cruijsen B.V.
     
Bezoekadres:   De Hoge Brug 34
Postcode en plaats:   6581 AJ  MALDEN
Correspondentie:   Postbus 42
Postcode en plaats:   6580 AA  MALDEN
Telefoon:   +31 (0) 243581232
Fax:   +31 (0) 243581810
Internetadres:   www.vd-cruijsen.nl
     

 

Contactpersonen
 

Functie

Naam
     
Directeur: Joris van der Cruijsen joris@vd-cruijsen.nl
Administratie: Csaba Szabo c.szabo@vd-cruijsen.nl
Productieleider: Roland Cuijpers r.cuijpers@vd-cruijsen.nl
Engineer: Elroy Maandag e.maandag@vd-cruijsen.nl
Kwaliteitsmanager: Joris van der Cruijsen joris@vd-cruijsen.nl
Logistiek / inkoop: Marcel Schouten m.schouten@vd-cruijsen.nl
Expeditie / magazijn: Marcel Schouten expeditie@vd-cruijsen.nl

 

Routebeschrijving:

Op de A73 neemt U de afslag Malden.
Aan het einde van de afrit gaat U linksaf de Jan J. Ludenlaan op.
Bij de stoplichten slaat U links af de N884 (rijksweg) op.
Vervolgens gaat U bij de tweede rotonde linksaf (bij het politiebureau).
U volgt nu een kronkelweg (Broeksingel) en gaat aan het einde rechtsaf.
Aan het einde slaat U rechtsaf en komt U op de Broekkant.
Nu neemt U de eerste weg links en rijdt net zolang door (100 meter) totdat U aan de linkerkant Machinefabriek van der Cruijsen B.V. ziet.

 
 

Routekaartje

Detailkaartje
   

 

 

 

Om Uw route te laten bepalen door een routeplanner klikt u hier.